Close

SINU VÕIMALUS RAHVUSVAHELISEKS MODELLIKARJÄÄRIKS

Kas unistad olla tuntud moeajakirja esikaanel, käia maailma moelavadel või olla tuntud riide- või kosmeetikabrändi nägu nagu paljud edukad Eesti modellid maailmas?

Modelliagentuur Living Models on siin, et Sind aidata. Liitusime hiljuti rahvusvahelise grupiga Model Academy Network ning otsime Eestist uusi nägusid, kelle modellikarjääri kujundada ning juhtida koostöös meie välispartneritega Milaanos, Pariisis, Londonis, New Yorkis ja Tokyos.

Iga modelli valmistame põhjalikult ette - anname individuaalselt nõu kuidas enda eest hoolt kanda tervisliku toitumise ja liikumise osas, õpetame kuidas laval käia, kaamera ees poseerida, riietuda ja ennast väljendada, et castingutel parim mulje jätta, teeme modellialbumisse testipildid jms. Iga modelli jaoks koostame eraldi plaani, kus arvestame õpingutega, samuti füüsilise ja vaimse valmisolekuga. Alaealiste puhul hoiame modelli vanemaid kõigest jooksvalt kursis.

Liitumine modelliagentuuriga Living Models ja osalemine ACADEMY üritustel on meie modellidele tasuta.

KEDA OTSIME?

Kandideerima on oodatud sihvakad ja fotogeenilised NEIUD (vanuses 13-22a, pikkuses 172-182 cm, riidesuurus 34/36), kes soovivad end proovile panna, maailma näha, iseseisvaks saada ja oma enda sissetulekut teenida.

TÄIDA ANKEET

1. ISIKUANDMED*

Eesnimi

Perekonnanimi

E-mail

Telefon

Elukoha linn

Vanus

Instagram / Facebook

*Isikuandmed ei kuulu avaldamiseks kolmandatele isikutele.

2. MODELLIANDMED

Pikkus

Riide suurus

Jalanumber


3. PILDID

Ootame Sult loomulikke (töötlemata, ilma meigita), päevavalguses tehtud pilte näost (otse ja küljelt, naeratusega ja ilma) ning täispikkuses. Sobib teha näiteks mobiilitelefoniga. Riietus peaks näitama ära figuuri, näiteks kitsad teksad, maika või t-särk. Tüdrukutel võiks pildil olla näha nii kinnised kui ka lahtised juuksed ning jalas kontsakingad.

Foto (Max. 2MB/pilt.)